Aspectul cabinei foto – un element primordial in succesul afacerii

Pe langa calitatile tehnice, aspectul si detaliile estetice sunt elementele de care echipa noastra tine cont atunci cand proiecteaza si realizeaza o cabina foto; de la calitatea materialelor, imbinarile, finisajele, vopsirea electrostatica, creatia grafica pentru personalizare, punerea in opera si decorarea efectiva a colantului.

Cabina foto trebuie sa aiba un design placut care sa ii ofere posibilitatea incadrarii in orice decor, si in plus, sa fie in tendintele fiecarui sezon. De aceea noi investim constant in concepte noi, inovative, pentru a fi intotdeauna in ton cu noile trenduri la nivel mondial.

Un alt atu al cabinelor noastre este acela ca pot fi recolantate ori de cate ori este nevoie, fie ca ne referim la branding sau ca dorim sa aducem un aer fresh si in ton cu tendintele. De aceea colegii nostri de la departamentul de inchirieri – Cabina Foto Ballroom Andra, an de an schimba designul cabinelor prin recolantare. ( mai jos poti urmari evolutia design-urilor)

PERSONALIZAREA PRIN COLANTARE A CABINEI FOTO  – fie ca vorbim de personalizare cu numele mirilor si designul de pe invitatia lor de nunta, fie ca vorbim de personajul preferant atunci cand mergem la aniversarea unui copil sau de un design care se incadreaza in tema botezului, toate acestea pot fi facute foarte usor, rapid si ieftin, printr-o simpla colantare; iar clientii nostri profita din plin de aceasta facilitate.

Daca si tu iti doresti o cabina foto sau o oglinda foto tip magic mirror care sa atraga toate privirile, sa te diferentieze de concurenta si care sa iti usureze munca, te asteptam in comunitatea noastra – Photo Booth Factory Owners, unde intotdeauna vei avea parte de sustinerea si ajutorul nostru.
Daca ai nevoie de mai multe informatii si sfaturi ne poti scrie oricand pe WhatsApp la numarul 0739.133.133